Garanti-İade Koşulları
İADE ŞARTLARI

Satın aldığınız ürünleri, teslim tarihinden itibaren; ürüne hiçbir tahribat vermemek şartıyla 7 gün içerisinde geri iade etme hakkınız mevcuttur.

 İade işlemlerinin gerçekleşebilmesi için:

•             Ürün iade formu bilgileri,

•             Ürünün faturası,

•             İade edilmek istenen ürün ve bu ürüne ait tüm aksesuar ve parçalar, eksiksiz ve hasarsız şekilde teslim edilmelidir.

Bu şartlardan herhangi birisinin veya birkaçının eksikliği halinde iade işlemi gerçekleştirilmez.

İADE FORMU VE İŞLEM SÜRECİ

Ürünün iade işleminden önce ad soyad, telefon, email ve sipariş numaranızı  info@herseyasktan.com adresine e-mail aracılığı ile gönderilmelidir. Telefon ile de istenen iade işlemleri gerçekleştirilebilir.

Ürün iade sürecinde doğacak tüm masraflar müşteriye aittir. Belge veya ürünün kendisinin karşı ödemeli olarak gönderilmesi durumunda işleme başlanmayacağı gibi, belge veya ürün teslim alınmayacaktır.

Lokumlu kutularda iade işlemi yapılamamaktadır.

Tüm koşulların düzgün olarak yerine getirilmesi durumunda, inceleme gerçekleştirildikten sonra ürün iade işlemine devam edilecektir.

İADE EDİLEN ÜRÜNÜN ÖDEMESİ

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, ürün tutarı 7(yedi) gün içerisinde bankaya iade edilir. Bundan sonraki süreçte tutarın hesabınıza yansıması tamamen banka işlem süreçleri ile alakalıdır. Kredi kartına iade edilen tutarın hesabınıza yansıtılması ortalama 2 ile 3 haftayı bulabilmektedir.

Havale / EFT ile yapılan ödemelerde ise iade süresi en geç 7 gün içerisinde hesabınıza yansıtılmaktadır.

1- Garanti süresi fatura tarihinden itibaren başlar ve 1 (bir) yıldır.
2- Aksesuarlarda garanti süresi içerisinde kaplaması bozulması halinde bedeli talep edilmeksizin ürünün aynısı gönderilecektir.
 

GARANTİ KAPSAMI DIŞINDA KALAN DURUMLAR

 1- Lokumlar ve lokumlu kutular
 2- Yukarıda belirtilen 'Garanti kapsamı dışında kalan durumlar' maddeleri, temel garanti haklarıdır.

 


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin